Greek SA-MP Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The best Greek SA-MP Server since 2012.
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 ιδέες μου για τον server και κάποια θέματα που θέλω την αδεία του owner.

Go down 
AuthorMessage
Web_Dev




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2015-05-31

ιδέες μου για τον server και κάποια θέματα που θέλω την αδεία του owner. Empty
PostSubject: ιδέες μου για τον server και κάποια θέματα που θέλω την αδεία του owner.   ιδέες μου για τον server και κάποια θέματα που θέλω την αδεία του owner. I_icon_minitimeSun May 31, 2015 1:29 am

Γεια σας για αρχικά.
Ας αρχίσουμε με τα αρχικά , λυπών.
Έχω κάποιες ιδέες για τον server.
Έχω παρατήρηση ότι πολλά άτομα στον server κύριος βρίζουν Έλληνες η ακόμα και ξένους.
Έχω λυπών την ιδέα να αποτρέπει ο σερβερ το μήνυμα που θα περιέχει κακές λέξεις να το πούμε (Very Happy) και να του δύνη ένα warnning και μόλις φτάσει σε κάποιον αριθμό που θα οριστεί για να αποτρέπει τα μηνύματα ενός ατόμου και να του ρίχνει ένα kick.
Στην συνεχεία έχω την ιδέα να δημιουργηθεί ένα command για να επιτρέπει τον παίκτη να αποθήκευση το αυτοκίνητο του ακόμα και με tune και στην συνεχεία να το ξανά κάνει spawn χωρίς να χάσει κάποιο tune part από το car του.
Και τέλος για της ιδέες μου έχω να πρωτινό να δημιουργηθεί ένα σύστημα lotto για να μπορούνε μερικοί από τους τυχερούς μέσα στον σερβερ να κερδίσουν κόπια ποσά χρημάτων. όσο γιαυτο άπλα να γυνή κάπως δύσκολο το σύστημα δηλαδή να πρέπει να επιλέξει μέσα από 120-100 αριθμούς έναν random και τα ποσά να μην είναι τρελά π.χ. 1 εκ. , καμιά 500 χιλιάδες.

Τώρα πέρα από της ιδέες μου για τον σερβερ ξεκινώ ένα project ένα web site που θα περιέχει reviews,tutorials και άλλα που θα σκεφτώ στην πορεία.
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι θα κάνω κάποια reviews θα βγάλω φωτογραφίες και ίσος και κανένα βίντεο από διάφορα που ασχολούμαι με το sa-mp και γιατί ασχολούμαι αρκετά με τον Greek SA-MP Community μάλλον θα τα γυρίσω εκεί τα περισσότερα επόμενος για να προχωρήσουν όλα αυτά που σχεδιάζω χρειάζομαι την άδεια από τον ιδιοκτήτη του server.

Γεια να μην προκύψουν παρεξήγησης το υλικό που θα προωθηθεί στο site θα είναι ως έξεις:
Photos από τα drift μου η από διάφορα πράγματα με φίλους,
Ίσος και κάποια βίντεο από της δραστηριότητες μου μέσα στον server,
Και τέλος ίσως ένα review για τον server.

Επίσης καλή επιτυχία με τον σερβερ και ελπίζω να ξανά ανεβεί στα μεγαλεία του γιατί έχω ψάξει στα παλιά του σερβερ και ήταν αρκετά υψηλά.


Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Back to top Go down
 
ιδέες μου για τον server και κάποια θέματα που θέλω την αδεία του owner.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Και άλλες ιδέες...
» UPGRADING SERVER
» WHAT HAPPENED TO THE SERVER?
» Server is offline!?
» Server Rules

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek SA-MP Community :: Server :: Suggestions-
Jump to: